Kullanım Koşulları

ILKPROXY.COM üzerinden hizmet alacak veya hizmet almış. Tüm bireysel ve kurumsal müşterileri kapsamaktadır. 

Kullanım koşullarının ihlali durumunda İlkProxy tek taraflı olarak hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kesinlikle yasak olan şeyler

Ilk Proxy ürünleri kullanıcı sorumluluğunda kullanılmaktadır.

Ürünlerin kullanımı ve kullanım sonucundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Ürünlerimiz ile yapılması yasak olanlar: Kredi kartı hırsızlığı, dolandırıcılık. Kimlik hırsızlığı, sahte bloglar, phishing. SPAM yapmak.

IP adresinin kötüye kullanım önleme hizmetleri tarafından kara listeye alınmasına yol açabilecek herhangi bir aktivite (BlockList.de, SpamHaus, StopForumSpam, SpamCop vb.)

Toplu E-posta/ SMS gönderimi.

Kötü amaçlı yazılım dağıtımı (virüs, truva atı ve yazılımın çalışmasını etkileyebilecek herhangi bir şey) Sunucu tarama, website güvenlik açıklarından sızma, saldırı (sql-inj, brute-force vb...)

Kullanılan sunucunun bulunduğu ülkenin yerel yasalarının ihlali.

İlk Proxy hizmetleri/ ürünleri ile yaptıgınız işlemlerden siz sorumlusunuzdur. İlk Proxy ürünleri ile verilen zarar/ hasardan sorumlu degildir, İlk Proxy ürünleri müşteriler tarafından kullanılmakta olup, kullanan kişinin sorumluluğu altındadır.

Satıcı proxy iplerini çalışır, şekilde teslim edip. Windows alt yapısında proxy ekleme bölümünde testini yapar. Onun dışında müşterinin kullanacağı yazılım,program,oyun veya site için herhangi bir 3dparty yazılım için garanti vermez. Alıcı satın almadan önce test talep edip deneme yapabilir.

Satın alınan ip adresleri hizmet süresü boyunca kesinlikle değiştirilmez. Bunun talebi yapılamaz.

 

İptal ve İadeler

Müşteri talep ettiği iptali işlemi sonrasında hiç şekilde bir geri iade talep edemez. Hatalı işlemlerle ilgili İLKPROXY hayal edilebilecek hiçbir sebeple oluşan zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz

IP adreslerinde ücret iadesi bulunmamaktır. IP adresi ödemeleri sizin adınıza veri merkezine yapıldığından dolayı veri merkezlerin hizmet şartları sözleşmesi gereğince iade kabul etmemektedirler.

Özel sunucu kiralayan müşterilerimize, sunucularının kullanılmayan hizmet sürelerinin iadeleri yapılmaktadırlar. Bu iadeler Müşteri’nin yaptığı ödeme kanalı ile geri gönderilebilir. Bunun dışında farklı bir ödeme kanalına müşteri iade isteyemez. Banka transferi ile yapılan iadeler sadece aynı banka hesabına yapılabilmektedir. İadelerde bankalartarafından kesilen transfer komisyonları iade ücretinden kesilir.Friday, November 1, 2019

<< Geri